• Организаторы конференции:

  Таврический национальный университет им. В. И. Вернадского
  Институт общей и неорганической химии им. В. И. Вернадского НАН Украины
  при поддержке
  Министерства образования и науки, молодежи и спорта Украины,
  Национальной академии наук Украины,
  Научного совета НАН Украины по проблеме «Неорганическая химия»,
  Научного совета НАН Украины по проблеме «Электрохимия».

 • Секции конференции:

  Прикладная физико-неорганическая химия.
  Неорганические и гибридные наноматериалы.
  Прикладная электрохимия.
  Физико-химические аспекты «Зеленой химии».

 • Связь

  Связаться можно по электронной почте: organizers@ aphyn .org.ua

Цели

Цілі та завдання конференції
Міжнародна конференція
Прикладна Фізико - Неорганічна Хімія

(В РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО РОКУ ХІМІЇ ООН)

Присвячується 150-річчю з дня народження В.І. Вернадського

Севастополь, 2-7 жовтня 2011

Шановні колеги!

Від імені наукового та організаційного комітету конференцій: «Прикладна фізична хімія» (місто Сімферополь) і «Неорганічна хімія» (місто Київ) запрошуємо Вас прийняти участь у спільній Міжнародній конференції: «Прикладна фізико - неорганічна хімія» присвяченій сто п’ятдесятій річниці з дня народження В. І. Вернадського. Конференція буде проходити у рамках міжнародного року хімії ООН, з 2 по 7 жовтня 2011 року в місті Севастополь, Україна.

За роки свого існування конференція "Прикладна фізична хімія" стала міжнародною й залучає вчених і інженерів з багатьох країн.

Вперше конференція пройшла в Україні (Крим, м. Алушта) в 2002 році. Інтерес до прикладних аспектів фізичної хімії з роками не вгасає, а інтенсивно розширюється, будучи одним із пріоритетів сталого розвитку національної економіки. «Прикладна фізична хімії й нанохімія» стала частиною низки успішних конференцій, організованих нами.

Конференція «Прикладна фізико - неорганічна хімія» організована в співавторстві з: Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Національною академією наук України. За підтримки: Наукової ради з проблеми «Неорганічна хімія», Наукової ради з проблеми «Електрохімія», Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського, Інституту загальної та неорганічної хімії ім. В. І. Вернадського НАН України.

Конференція повинна забезпечити можливості для обміну останніми ідеями з поданням і обговоренням останніх робіт з різних аспектів фізико-хімічних процесів в екосистемах - води, повітря, ґрунту, натуральних та штучних нанопроцесів і наноматеріалів, а також забезпечення сталого розвитку суспільства, з використанням сучасних інженерних рішень і моделювання технологічних процесів і процесів у природних системах.

Метою конференції є стимулювання і сприяння міждисциплінарних зв'язків та сталого розвитку між вченими, інженерами, економістами і фахівцями, які працюють в екологічних системах.

Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику тез конференції, які будуть доступні учасникам конференції під час реєстрації. Крім того, праці конференції будуть широко розповсюджуватися після конференції через мережу інтернет, по прямим оголошенням для фахівців, бібліотек, а також використовуватися в навчальному процесі.

Щоб зареєструватися у конференції в якості учасника, будь ласка, заповніть та відправте відповідну форму запиту зі своєю доповіддю в секретаріат конференції. Це можна зробити електронною поштою або через веб-сайт. З умовами участі Ви можете ознайомитись на сторінці "Інформація".

Ми сподіваємося, що Ви зможете взяти участь у спільній міжнародній конференції «Прикладна фізико - неорганічна хімія». Ми з нетерпінням чекаємо можливості вітати Вас у Севастополі, Україна, 2 жовтня 2011 року.

З повагою,

Секретаріат Конференції.

 
 
Актуальная информация друк на текстилі тут.